Samsung TEPELNÉ ČERPADLO EHS SPLIT s nástěnnou hydro jednotkou

Samsung Split je tepelné čerpadlo složené ze dvou samostatných jednotek. Z venkovní jednotky vede potrubí chladiva do domu, kde je napojeno na jednotku vnitřní -  hydrobox (jednotka bez bojleru). Součástí splitových tepelných čerpadel je elektrokotel, který může pomoci dotápět v krizových dnech.

Nízká spotřeba

Ke snížení spotřeby EHS Split využívá pokročilých funkcí, jako dvouzónovou regulaci nebo funkci "Fotovoltaika povolena", která umožňuje zkontrolovat stav solárních panelů a snížit spotřebu elektrické energie v síti. Technologie Smart Grid Ready pak pomáhá využít ekonomické a udržitelné možnosti napájení.

Chytré ovládání

Funkce Smart Connectivity vám umožní ovládat tepelné čerpadlo odkudkoli. Prostřednictvím aplikace Samsung SmartThings můžete vzdáleně vypnout/zapnout systém nebo naplánovat jeho provoz. Přímo v domě vám pak se snadným ovládáním pomůže intuitivní dotykový ovladač.

Možnost chlazení

Použití speciálního typu splitového tepelného čerpadla - EHS TMD Plus vám garantuje celoroční komfort. Úsporné tepelné čerpadlo vzduch/voda ohřívá teplou užitkovou vodu a vytápí, vnitřní klimatizační jednotka systému vzduch/vzduch pak zajišťuje chlazení během letního období.

0,00 Kč